По повод Международния ден на детската книга и в рамките на инициативата „Походът на книгите“, децата имаха вълнуваща среща.
Гост на събитието беше Магда Борисова – писател и драматург, която с много обич и вдъхновение сподели с учениците своя път към писането. Тя прочете свои текстове, разговаря с децата и им разказа какво е докоснало сърцето ѝ, за да започне да създава книги.


